Koloryzacja włosów – w domu, czy u fryzjera?

Koloryzacja włosów – w domu, czy u fryzjera?
ginekologia krzyki

Piękne i lśniące włosy to domena wszystkich eleganckich kobiet. Niezależnie od ich długości i gęstości, odpowiednio zadbane mogą podkreślać naturalną urodę właścicielki.

Włosy można wzmocnić przede wszystkim odpowiednią dietą i uzupełnieniem witamin A i E oraz B, które działają odżywczo. Blasku doda im również odpowiednio dobrana farba.

Koloryzację włosów można przeprowadzić w domu, lub wybrać się do specjalistycznego salonu fryzjerskiego. W tym drugim wypadku możemy być pewni, że profesjonalista doradzi nam odpowiedni do naszej karnacji kolor oraz uwypukli w ten sposób nasz typ urody.

Możemy farbować całe włosy, zafundować sobie pasemka lub skusić się na balejaż. Dodatkową zaletą wybrania się do fryzjera jest bezpieczeństwo, gdyż farba zostanie dopasowana specjalnie do naszych potrzeb.

Jeśli chcemy zaoszczędzić i wybrać preparat w sklepie samodzielnie, należy pamiętać, aby dokładnie przeczytać informacje na opakowaniu. Odpowiedni będzie kosmetyk bogaty dodatkowo w odżywkę, która zapewni wygładzenie i zregeneruje włosy po koloryzacji.