Makijaż permanentny

Makijaż permanentny
okulary fendi poznań https://longline.com.pl/

Każda z nas chce jak najdłużej wyglądać pięknie i młodo. Codziennie rano wstajemy nieco wcześniej, aby przeprowadzić zabiegi pielęgnacyjne, nawilżyć skórę i zrobić make-up. Od pewnego czasu specjalistyczne salony kosmetyczne proponują nam makijaż, który utrzyma się nawet przez kilka lat. Co to takiego? Makijaż permanentny, inaczej zwany stałym, to zabieg kosmetyczny, którego efekty pozostają na 2-5 lat. Polega on na wprowadzeniu pod skórę pigmentów, trochę na zasadzie tatuażu.

Najbardziej popularne są zabiegi wykonywane w okolicy oczu, ust i brwi. Jeśli nie chcesz codziennie trudzić się zrobieniem idealnych kresek na powiekach, możesz skorzystać z makijażu trwałego oczu. Należy pamiętać, że do kilku dni po zabiegu pigment jest ciemniejszy, a powieki mogą być opuchnięte. Ceny wahają się między 300 – 400 zł. Zafundować sobie można również konturowanie i cieniowanie ust, lub wypełnienie brwi, jednak zabieg ten wyniesie nas około 700 zł.

Makijaż permanentny to kusząca propozycja, należy jednak dobrze przemyśleć ten wybór i zapoznać się w salonie kosmetycznym z zasadami pielęgnacji skóry przed i po zabiegiem.